سفارش تبلیغ
صبا ویژن
کل بازدیدها:----333881---
بازدید امروز: ----128-----
بازدید دیروز: ----99-----
موسسه نور قدس جوان - صبح قریب

 
نویسنده: صبح قریب
جمعه 87/11/4 ساعت 10:35 صبح

 

به نام خدا

گروه صبح قریب در نظر دارد قسمتی تحت عنوان پاسخ به شبهات راه اندازی نماید
برای همین منظور در تلاشیم لیستی از شبهات مطرح در حوزه فلسطین، لبنان و صهیونیسم تهیه و به همراه پاسخ جهت استفاده عموم ارائه دهیم، و بعد آن بصورت فعال پاسخگوی سوالات در اسرع وقت و در صورت امکان همزمان پاسخگو باشیم.

امیدواریم این کار تا اواسط فصل بهار با همت دوستان راه اندازی بشه و از همه دوستان خواستارم در حد امکان با ارائه شبهات، یا پاسخ شبهات، و پیشنهادات خود در این زمینه ما را یاری نمایند.
گروه فرهنگی مطالعاتی صبح قریب • کلمات کلیدی :
 •     نظرات دیگران ( )
  نویسنده: صبح قریب
  جمعه 87/11/4 ساعت 10:0 صبح

   با تلاش دوستان در کانون صبح قریب موفق شدیم قسمت معرفی سایت و وبلاگ ، وبلاگ صبح قریب را راه اندازی نماییم

  این قسمت شامل مطالب و موارد زیر می باشد:
  1- لیست سایت های ضد صهیونیستی
  2- معرفی وبلاگهای حامی فلسطین *
  3- دفتر رکود وبلاگها
  4- لینک و لوگو قسمت معرفی وبلاگ *
  5- بی خانمانی تا کی؟؟؟ حتما بخوانید
  6- همکاری با وبلاگهای غیر فعال
  7- مواظب بلاگفا هستید؟؟؟
  8- کم توجهی وبلاگنویسان در لینک کردن
  9- نظرات شما • کلمات کلیدی :
 •     نظرات دیگران ( )
  نویسنده: صبح قریب
  پنج شنبه 87/11/3 ساعت 10:21 عصر

   

  به نام خدا

  بعضی از دوستان سوال می کنن چرا قسمت آموزش وبلاگ صبح قریب غیر فعال است؟

  در جواب دوستان باید بگم که متاسفانه به علت حجم کارهایی که داریم متن جلسات هنوز کامل نشده و همچنان در حال تکمیل می باشد اما به دوستان قول میدیم تا ابتدای سال 88 متن بعضی از جلسات را برای استفاده آماده کنیم.

  همین جا از دوستانی که می توانند در پیاده کردن جلسات ما را یاری نمایند، خواهش می کنیم دریغ نکنند.

   

  لینک های مرتبط:
   تماس با ما • کلمات کلیدی :
 •     نظرات دیگران ( )
  نویسنده: صبح قریب
  دوشنبه 87/10/23 ساعت 11:48 صبح

  ماده 1- سرزمین فلسطین به ملت فلسطین تتعلق داشته و دارد و رژیم اشغالگر قدس و حکومت غاصب صهیونیستها که با ظلم و غصب و قتل و عام و جنایت بر این سرزمین و بیت المقدس مسلط گردیده اند غاصب و ظالم و محکوم اند و بر همه ملتها و انسانهای حق طلب جهان خصوصا مسلمانان و بالاخص مردم و حکومت مهوری اسلامی ایران لازم است از مردم ستمدیده و آواره و مبارز فلسطینی تا رسیدن به حقوق خویش به هر نحو ممکن حمایت و دفاع نماید.

  هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی موظف است از طرق مختلف این حمایت را تعمیق و گسترش بخشد و در اسرع وقت کنفرانسی از نمایندگان کشورهای اسلامی و صاحب نظران در این راستا تشکیل دهد.

  ماده 2- دولت جمهوری اسلامی ایران می تواند صندوق کمکهای انسانی را جهت حمایت از مردم فلسطین تشکیل دهد و کمکهای مسلمانان و افراد آزادیخواه هان را جمع آوری و در جهت حمایت و تقویت آوارگان فلسطینی و مردم مظلوم و بارز سرزمین فلسطین انتفاضه صرف نماید.


  ماده 3- بنیاد شهید انقلاب اسلامی و بنیاد مستضعفان و جانبازان انقلاب اسلامی با اذن ولی امر ملسمین و هلال احمر جمهوری اسلامی ایران موظف اند از انواده های شهدا، جانبازان، اسرا و مفقودین سرزمینهای اشغالی و سایر هداایی که از بقیه نقاط جهان در راه آزادی فلسطین به شهادت می رسند در حد توان حمایت معنوی و مادی نماید.


  ماده 4- وزاتخانه های فرهنگ و آموزش عالی و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی موظفند هر ساله جهت تحصیل تعدادی از داوطلبان فلسطینی در دانشگاههای کشور سهمیه ای را منظور نمایند.


  ماده 5- به منظور اجرا و پیگیری و هماهنگی های لازم کمیته ای مرکب از نمایندگان تام الاختیار وزارت خارجه، وزرات فرهنگی و ارشاد اسلامی، بنیاد شهید، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، وزارت اطلاعات، بنیاد جانبازان، هلال احمر و دو نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به انتخاب مجلس زیر نظر رئیس جمهور یا نماینده ایشان تشکیل و هر شش ماه اقدامات انجام شده را به مجلس شورای اسلامی گزارش نماید.


  ماده 6- وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران موظفند حمایت تبلیغاتی از انقلاب اسلامی فلسطین را در اولویت فعالیت های برون مرزی خود قرار دهد.


  ماده7- با توجه به سوابق تاربخی، مجلس شورای اسلامی و دولت جمهوری اسلامی ایران بیت المقدس را به عنوان موطن و مرکز دولت اسلامی در تبعید فلسطین به رسمیت می شناسد و از تمامی کشورهای اسلامی تقاضا دارد این شهر را به عنوان مرکز دولت اسلامی در تبعید فلسطین به رسمیت بشناسد.


  ماده 8- هر نوع برقراری رابطه اقتصادی و تجاری و فرهنگی با کمپانی ها، موسسات و شرکت های وابسته به صهیونیست ها در سطح جهان ممنوع می باشد.


  تبصره- وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران موظف است ظرف مدت یکسال در حد امکان لیست کامل شرکتها و موسسات و کمپانی های صهیونیست را در سطح جهان شناسایی و به مجلس شورای اسلامی و هیات دولت ارئه نماید.


  قانون فوق مشتمل بر هشت ماده و یک تبصره در جلسه علنی روز چهارشنبه دوازدهم اردیبهشت ماه یک هزار و سیصد و شصت و نه مجلس شورای اسلامی تصویب و در تاریخ 19/2/1369 به تایید شورای نگهبان رسیده است


  رئیس مجلس شورای اسلامی - مهدی کروبی • کلمات کلیدی :
 •     نظرات دیگران ( )

 • لیست کل یادداشت های این وبلاگ
 • دوره دو روزه صهیونیسم شناسی شهید طهرانی مقدم
  جشنواره بین المللی مقاومت و بیداری اسلامی
  طرح جهادی معلمین و سخنرانان موسسه نورقدس
  منابعی جهت مطالعه معلمین و سخنرانان جوان برای دانش آموزان
  نمایشگاه ویژه 9مهرماه
  کمپین تحریم کالاهای صهیونیستی راه اندازی شد
  دوره آموزشی دو روزه صهیونیسم شناسی در آبعلی
  نشست عملکرد استکبار و صهیونیسم در ایران و جهان
  نشست تحریم کالاهای صهیونیستی و انتفاضه مردمی
  نشست آخرین تحولات غزه و کشتی های کمک های بشر دوستانه
  یازدهمین نشست صهیونیسم شناسی برگزار شد
  دهمین نشست صهیونیسم شناسی برگزار شد
  دهمین نشست صهیونیسم شناسی
  نهمین نشست صهیونیسم برگزار شد
  نهمین نشست صهیونیسم شناسی
  [همه عناوین(371)][عناوین آرشیوشده]